Seçil Erzan, Fondaki AKP’linin Yasak Aşkı Çıktı

Türkiye’nin gündeminden düşmeyen ‘Fatih Terim Fonu’ olayında dikkat çeken isimlerden biri de AKP Çorlu Belediye Meclis Üyesi oldu. Fonun kazanan isimlerinden olan Köşkdere’nin Seçil Erzan’ın yasak aşkı olduğu iddiası ortaya atıldı.

10 Haber’den Masum Gök “”Fatih Terim Fonu” vurgununun önemli ayaklarından olan Çorlu’da Seçil Erzan’a para verdiğini söyleyenler konuştu: Seçil’le 2006 yılından itibaren fon adı altında para verdik. Nuri Köşkdere ile Seçil uzun süre aşk yaşadı” diye yazdı.

Haberin ilgili bölümü şöyle:

“Seçil Erzan’a para verdiği iddia edenlerin önemli bir kısmı da memleketi Tekirdağ Çorlu’dan. Bunlardan biri Hasan Çorbacı. Seçil Erzan’ın babasıyla birlikte pazarcılık yaptığından Seçil Erzan’ı çocukluğundan itibaren tanıyor.

Geçen gün İsmail Saymaz Sözcü gazetesinde Seçil Erzan’ın cezaevinden davanın başka bir sanığı Nazlı Can’a yazdığı notu yayınladı. Seçil Erzan notta “Nuri, Bozcaada ve Göktürk’teki evi çözsün. Nuri bana en iyi avukatı bulsun” diye yazmıştı.

‘Bu Nuri, Nuri Köşkdere mi’ diye sorduğumuz Hasan Çorbacı “Evet Köşkdere bu kişi. Nuri Köşkdere Çorlu’nun eski, önemli zenginlerinden.

Köşkdere ile Seçil uzun süre aşk yaşadılar. Bunu Çorlu’da duymayan kalmadı” dedi.

Bankanın Seçil Erzan’ın el yazısı notlarından yola çıkarak hazırladığı alacak verecek tablosunda Ak Parti Çorlu Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere’nin Seçil Erzan’a 500 bin dolar para verip 1,5 milyon dolar para aldığı yazıyordu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x